Opoja.net

KF Opoja fiton ndeshjen si mysafirë i KF Përparimit

Opoja Sport
KF Opoja fiton ndeshjen si mysafirë i KF Përparimit

Në takimin e sotem të javës së gjashtë, KF Opoja ka udhetuar për në Drenicë ku është pritur nga KF Përparimi. Ky takim i ka takuar Opojaneve të cilët arritën ta fitojnë me rezultatin 2 me 1.

KF Përparimi 1:2 KF Opoja

Golashënues të këtij takimi janë Jenuz Kolloni dhe Ideal Myrtezani, ndërsa kanë pësuar edhe një gol.

“Yjet skanë të ndalur i falendërojë përzemërsisht për këtë fitore në këtë ditë. Po ashtu falenderim i veçantë shkon edhe për nikoqirët për pritjen madhështore ashtu siç dinë Drenica Legjendare” shprehet Ajas Myrtezani, i cili sot kishte ditëlindjen.

© Opoja.net

Xhaka refuzon të largohet nga Arsenali

Kushtrim Guraj

Laurat Krasniqi: LDK-në nuk e kam përfshirë në skandalin e punësimeve, sqaroni problemet me partnerët e koalicionit

Fari Kolloni

Selim Kryeziu: pretendimet për punësime partiake, shpifje të ulta

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net