KF Opoja humbi në ndeshjën e parë të sezonit pranveror

Opoja Sport
KF Opoja humbi në ndeshjën e parë të sezonit pranveror

Në përballjen e parë të sezonit pranveror 2016/17 KF Opoja e nis me humbje.

Në ndeshjën e cila u zhvillua sot në stadiumin “Përparim Thaci” në Prizren, fitues doli të jenë mysafirët.

KF Opoja 1:4 KF Lugu i Baranit

Në pjesën e parë të dy skuadrat shënuan nga një gol dhe rezultati ishte i barabartë 1 me 1.

Pjesa e dytë i takoi ekipit mysafirë pasi shënoi edhe 3 gola tjerë për ti marrë 3 pikë në këtë takim.

© Opoja.net

Kante po largohet nga Chelsea?

Kushtrim Guraj

Nga 50 mostra të testuara, 4 mësimdhënës dhe një nxënëse dalin pozitiv në Sh.M.L.”Ruzhdi Berisha” në Dragash

Fisnik Guri

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net