KF Opoja ka humbur ndeshjen me KF Beharin

Opoja Sport
KF Opoja ka humbur ndeshjen me KF Beharin

Në takimin e javës së 10-të janë takuar KF Behari dhe KF Opoja, Opojanet ishin mysafirë në Gjilan për të zhvilluar këtë ndeshje.

KF Behari 2:0 KF Opoja

KF Behari doli të jetë fitues i këtij takimi, golat për vendasit i shënuan Adrian Ramqaj dhe Rejsan Nurković.

KF Opoja pas kësaj humbje bije 2 vende me posht në renditjen tabelare dhe gjëndet e 8 në renditje. Me 3 fitore, 4 barazime dhe 3 humbje ka arritur të grumbullojë 13 pikë.

© Opoja.net

“Nuk mund ta zëvendësoj më të mirin në botë, Van Dijk”

Kushtrim Guraj

Bashkimi triumfon në derbin lokal ndaj Ponte Prizrenit, siguron finalen e Superkupës së Kosovës

Opoja.net

Distria Krasniqi kalon në gjysmëfinale të “Grand Slam”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net