KF Opoja ka humbur ndeshjen me KF Onixin

Opoja Sport
KF Opoja ka humbur ndeshjen me KF Onixin

Në takimin e javës së 14-të të Ligës së dytë të Kosovës në grupin A, janë takuar KF Onixi me KF Opojën. Ndeshja u zhvillua në stadiumin “Demush Mavraj” në Istog duke filluar në ora 13:oo. 

KF Onix 3:0 KF Opoja

Në takimin e sotëm fitues dolen të jenë vendasit Onixi nga Istogu duke e mposhtur Opojën me rezultat 3 me 0 në të mirë të tyre. Golat në këtë takim i kanë shënuar: Xhanin Bajramaj 2x , dhe Shkelqim Krasniqi.

Klubi i futbollit “Opoja” ka vetëm 15 pikë, ka 3 fitore, 6 barazime dhe 5 humbje. Kanë arritur të shënojnë 22 gola dhe kanë pranuar 29.

Portali “Opoja.net”, i vetemi medium i cili e përcjellë KF “Opojën” hap pas hapi, tashmë vetëm me një klikim ju mund të lexoni të gjitha për KF OPOJËN – KLIKO.

Kante po largohet nga Chelsea?

Kushtrim Guraj

Nga 50 mostra të testuara, 4 mësimdhënës dhe një nxënëse dalin pozitiv në Sh.M.L.”Ruzhdi Berisha” në Dragash

Fisnik Guri

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net