Opoja.net

KF Opoja ka shënuar fitore kundër KF Besës

Opoja Sport
KF Opoja ka shënuar fitore kundër KF Besës

Ndeshja e parë e sezonit pranverorë, e cila u zhvillua sot në stadiumin e qytetit në Dragash, Klubi i futbollit “Opoja” ka arritur ta fitojë ndeshjën e parë kundër Besës me rezultat 4 me 2.

Golashënuës për KF “Opoja” janë : Nazim Hajrrullahu 33′,
Nedim Zaimi 48′ , 84′ dhe Ideal Myrtezani 72′

© Opoja.net

Dëshmitë ndaj ish-drejtorit të Financave në Komunën e Dragashit, si dhe dy zyrtarëve komunal

Opoja.net

Stadiumi i Napolit do ta mbajë emrin “Diego Armando Maradona” nga ndeshja e ardhshme e napolitanëve

Kushtrim Guraj

Dy raste të reja me Covid-19 në Dragash

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net