KF Opoja – KF Liria (U19) takim miqësor në rastin e “Ditës së Pavarësisë”

Opoja Sport
KF Opoja – KF Liria (U19) takim miqësor në rastin e “Ditës së Pavarësisë”

Klubi i futbollit “Opoja” për 17 shkurt ka uruar për “Ditën e Pavarësisë”, dhe ka leshuar një njoftim për ndeshje miqësore me KF Lirinë (U19).

Më 17 shkurt 2017 duke filluar në ora 13:00 në stadiumin “Përparim Thaqi” në Prizren do të zhvillohet ndeshja miqësore në mes të KF Liria (U19)-KF Opoja.

Jeni të mirëseardhur për të shikuar ndeshjen e djelmoshave Opojarë, duke ju ofruar mbeshtetjen e merituar. /Opoja.net/

“Nuk mund ta zëvendësoj më të mirin në botë, Van Dijk”

Kushtrim Guraj

Bashkimi triumfon në derbin lokal ndaj Ponte Prizrenit, siguron finalen e Superkupës së Kosovës

Opoja.net

Distria Krasniqi kalon në gjysmëfinale të “Grand Slam”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net