Opoja.net

KF Opoja luan barazim me KF Ujvarën

Opoja Sport
KF Opoja luan barazim me KF Ujvarën

Ndeshja në mes të KF Opoja dhe KF Ujvara ka mbetur barazim 2 me 2, golat për KF Opojën i kanë realizuar Jenuz Kolloni dhe Ideal Myrtezani.

Ekipi Opojanë është i pakënaqur me referimin në këtë takim, ata përmes faqes në facebook i kanë bërë apel FFK-së, për të mos dërguar refera të tillë:

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Ky është shkrimi i plotë që e kanë postuar drejtuesit e KF Opojës:

Pèrfundoi ndeshja
KF OPOJA vs KF UJVARA
2:2
Gollashènuès:
Jenuz Kolloni C dhe Ideal Myrtezani

Por me pèrgjegjèsi tè plotè mundemi ta theksojmè se nè kètè takim kan luajtur referat e kategorisè tè stèrdobèt. E lutèmi FFK-n qè ti shikoj se çfar refera dergonè se me kètè kulturè tè dobèt tè referimit nuk mundèmi tè ecim pèrpara duke i shkatrruar vlerat e reja.

© Opoja.net

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net