KF “Opoja” ndeshjën e tret shkon mysafir tek KF “Rilindja e Kosovës”

Opoja Sport

Nesër, më datën 27.09.2015 duke filluar në ora 16:00 në Skivjan (Gjakovë), zhvillohet ndeshja e xhiros së tretë kapionale, në mes KF “Opoja” – KF “Rilindja e Kosovës”.

KF “Opoja” në këtë sezon ka zhvilluar dy ndeshje, dhe ende nuk ka arritur fitorën e pare në këtë kapionat, ndeshjen e pare ka pësuar humbje, ndeshjen e dytë barazim dhe presim ndeshjen e tretë e cila do të zhvillohet nesër, shkruan Opoja.net.

Opoja.net do të transmeton drejtpërdrejt ndeshjën në mes KF “Opoja” – KF “Rilindja e Kosovës”, dhe të gjitha ndeshjet për KF “Opoja” në këtë sezon. (Opoja.net)

Muric, debuton me skuadrën e re

Fari Kolloni

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Opoja.net

Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net