KF “Opoja” në rënditjen tabelare pas tri ndeshjëve

Opoja Sport
KF “Opoja” në rënditjen tabelare pas tri ndeshjëve

Pas tri ndeshjeve të zhvilluara nga Klubi i futbollit “Opoja” në renditjen tabelare renditet e teta (8), me dy barazime dhe një humbje, duke shënuar tri gola dhe pranuar kater gola. 

KF “Opoja” ka vetëm dy pikë dhe në renditjen tabelare është e teta.

Ndeshjën e radhës klubi i Opojës është mysafirë i KF Minatori nga Sllatina, ndeshja zhvillohet ditën e mërkurtë (07.10.2015). (Opoja.net)

Tabela e ffk opoja

Muric, debuton me skuadrën e re

Fari Kolloni

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Opoja.net

Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net