Opoja.net

KF Opoja përseri me barazim, kundër KF Dukagjinit

Opoja Sport
KF Opoja përseri me barazim, kundër KF Dukagjinit

KF Opoja ka zhvilluar takimin e saj në javën e 12-të në Ligën e dytë në Grupin A. Opojaret edhe kësaj here kanë barazuar me KF Dukagjinin. KF Opoja gjatë këtij sezoni ka arritur 5 barzime.

KF Dukagjini 0:0 KF Opoja

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Dukagjini dhe Opoja janë ndarë me barazim, duke mos shënuar asnjë gol gjatë ndeshjes. /Opoja.net

Superliga e Kosovës vazhdon sot me ndeshjet Trepça’89 – Gjilani dhe Arbëria – Drenica

Kushtrim Guraj

Një i infektuar sot me Covid-19 nga Dragashi

Opoja.net

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net