Opoja.net

KF Opoja shënon fitore me epërsi minimale 1:0 ndaj KF Lidhja e Prizrenit

Opoja Sport
KF Opoja shënon fitore me epërsi minimale 1:0 ndaj KF Lidhja e Prizrenit

Në kuadër të Ligës së tretë në futboll, sot në ora 15:30 u zhvillua ndeshja në mes të Kf.Opoja dhe Kf.Lidhja e Prizrenit.

Në epërsi minimale 1:0 kaloi ekipi i Kf Opoja gjatë pjesës së parë me golashënues Arbër Rrusta. Me këtë epërsi minimale përfundoi edhe ndeshja.

Tri pikët e fituar nga kjo ndeshje futbollistike i takuan Kf Opoja. /Opoja.net

 

Mevludin Krasniqi: Llapi nuk duron ‘bisht sakice’

Fari Kolloni

Ku është akti/dokumenti origjinal i pavarësisë së Shqipërisë?!

Fari Kolloni

Kryetari Shabani uron festën kombëtare: Amanetin e të rënëve ta çojmë në vend duke punuar

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net