Opoja.net

Khedira lartëson Ronaldon

Sport
Khedira lartëson Ronaldon

Khedira ka vetëm fjalë të mira për Ronaldon.
Sami Khedira, mesfushori i Juventusit, ka lavdëruar shokun e skuadrës, Cristiano Ronaldon, me të cilin për disa vite ka luajtur edhe në Santiago Bernabeu, me fanellën e Real Madridit.
“Cristiano është një ndër futbollistët më të mirë në histori të futbollit për aftësitë që posedon dhe ambicien, ai gjithmonë dëshiron të fitojë, madje edhe në stërvitje”, u shpreh Khedira.
CR7 gjatë karrierës ka fituar pesë Topa të Artë, katër Këpuca të Arta dhe shumë çmime tjera individuale dhe trofe ekipore. /Front Online/
The post Khedira lartëson Ronaldon appeared first on Front Online.

Loading...

Mos i humb

Kthehet Superliga e futbollit (VIDEO)

Kushtrim Guraj

Juventus arrin marrëveshje me Veronan për Kumbullën

Kushtrim Guraj

Real Madrid me ofertë të madhe për Havertz

Kushtrim Guraj

United beson në marrëveshjen me Pogbën

Kushtrim Guraj

Arbër Zeneli nostalgjik për topin

Kushtrim Guraj

Vdes Steve Priest, basisti i bendit “The Sweet”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net