Opoja.net

Kjo është logoja e 13 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

Kosova këtë vit shënon 13 vjetorin e pavarësisë së saj.

Në nder të kësaj, pak ditë para shënimit të kësaj date të veçantë, tashmë është bërë publike edhe logoja e cila do përdoret për këtë përvjetor.

”#Kosova13”, është mesazhi të cilin e shoqëron këtë prezantim të Kosovës në këtë 13 vjetor të mëvetësisë së saj.

Ky punim u realizua nga studentë të dizajnit grafik në ICK.

Kosova shpalli pavarësinë më 17 shkurt të vitit 2008. Deklarata e pavarësisë ishte lexuar nga aso kohe Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi.

Çka po ndodh, Messenger, Instagram e WhatsApp bien nga sistemi

Opoja.net

Çfarë u ndodhi aplikacioneve më të përdorura në të gjithë botën, WhatsApp & Instagram s’funksionuan

Opoja.net

Facebooku dhe Instagrami bien nga sistemi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend