Kjo javë solli 9 gola të futbollistëve shqiptarë (Video)

Sport
Kjo javë solli 9 gola të futbollistëve shqiptarë (Video)

Fundjava që shkoi solli 9 gola të futbollistëve shqiptarë, raporton KTV.

Xhaka shënoi golin e parë me fanellën e Arsenalit derisa Celina vazhdoi me tjetër gol dhe u përfshi në formacionin e javës.

Besnik Hasi u shkarkua nga detyra e trajnerit të Legias së Varshavës derisa Shefki Kuqi dhe Inter Turku arritën fitore të madhe ndaj liderit të kampionatit në Finlandë, HJK.

Këto dhe të tjera, në videon në vazhdim.

https://www.youtube.com/watch?v=Ckdy9u8QOsY

Kante po largohet nga Chelsea?

Kushtrim Guraj

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

Kushtrim Guraj

Shkëlqimi dhe rënia e Alexandre Pato

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net