Opoja.net

Kjo nuk i kishte ndodhur që nga viti 1946, Barcelona pësoi një ndër humbjet më të thella në histori

Sport
Kjo nuk i kishte ndodhur që nga viti 1946, Barcelona pësoi një ndër humbjet më të thella në histori

Barça pësoi një ndër humbjet më të thella në histori, s’i kishte ndodhur që nga viti 1946.

Barcelona është turpërua në Lisbonë nga Bayern Munich në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Skuadra e Quique Setién është mposhtur 8-2 nga Bayern Muncih, një ndër humbjet më të thella në histori të klubit.

Sipas faqes për histori dhe statistika “OptaPaolo”, Barcelona pranoi 8 gola për herë të parë që prej vitit 1946 kur ishte mposhtur 8-0 nga Sevilla.

Haziri pas fitores së Dritës: E zDriti Maqedoninë e Veriut dhe Ballkanin

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi e quan historik kualifikimin e Dritës

Fari Kolloni

Drita mposht Sileksin, bën historinë në Europa Ligë

Fari Kolloni

Presidenti i Barcelonës numëron tashmë 20 mijë e 731 nënshkrime kundër tij

Fari Kolloni

FIFA e zbulon renditjen, kjo është pozita e re e Kosovës

Fari Kolloni

Formacioni ‘bombastik’ i Mourinhos me Balen

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net