Opoja.net

Klubet e mëdha evropiane pas Tonalit

Sport
Klubet e mëdha evropiane pas Tonalit

Mesfushori i Brescias, Sandro Tonali është shënjestruar nga klubet më të mëdha në Evropë dhe po bëhen gati ofertat për verë.

Presidenti i klubit, Massimo Cellino nuk ka ndërmend të shesë këtë dimër 19-vjeçarin, por mund të bëjë lëvizjen e duhur në verë.

Ai ka zhvilluar 19 ndeshje dhe ka shënuar një gol për klubin e promovuar rishtazi në Serie A.

Sandro Tonali në aksion . (Foto: Emilio Andreoli/Getty Images)

Tonali raportohet se është shënjestruar nga Inter dhe Juventus, por nuk mungon as interesimi i Paris Saint-Germain, që janë në kërkim të një marrëveshje me lojtarin.

Gianluca Di Marzio shkruan se klubet më të mëdha po e shikojnë italianin si futbollist me të ardhme.

Sandro Tonali . (Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images)

Mësohet se edhe Manchester City mund të bëjë gjithashtu një ofertë. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Zbulohet arsyeja se pse Muriqi nuk ka shënuar gol qe tri ndeshje

Opoja.net

Sot rinis lufta për titull në Ligën e Kampionëve me dy superndeshje

Opoja.net

Pas Smajlajt, edhe Luiza Gega shpallet kampione Ballkani

Opoja.net

Përfaqësuesit ndërkombëtarë të pingpongut vizitojnë KOK-un

Opoja.net

Maqedonasit kufizojnë shqiptarët për ndeshjen e 26 marsit, bileta vetëm me kartë identiteti

Opoja.net

Kjo është skuadra e radhës nga Premierliga që kërkon Muriqin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net