Opoja.net

Klubi i futbollit Opoja shenon humbje

Opoja Sport

Vicianum ka mposhtur Opojën me rezultat 4 me 1 , opojanet ende nuk po mundin ta gjejnë veten. Goli i vetem u shenua nga Rizan Krasniqi, për suksese tjera presim ne ndeshjen e rradhës.

© Opoja.Net

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj

Lajm i papritur nga Argjentina, Maradona ka nënshkruar të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit

Kushtrim Guraj

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net