Opoja.net

Koeman shpjegon arsyen pse e la Messin në bankë

Sport
Koeman shpjegon arsyen pse e la Messin në bankë

Barcelona festoi një fitore bindëse 5-2 kundër Betis, dhe Lionel Messi hyri nga banka rezervë dhe shënoi dy gola.

Shumë u befasuan nga lëvizja e trajnerit Ronald Koeman, i cili vendosi ta linte Messin në bankën rezervë, kështu që u spekulua se ata janë në një marrëdhënie të keqe.

“Messi kishte dhimbje pas duelit me Dinamo Kiev në Ligën e Kampionëve, kështu që ne vendosëm që ai të jetë në bankë”.

”Të gjithë e dimë se çfarë mund të bëjë Messi në fushë. Të gjithë e pamë në pjesën e dytë se sa i rëndësishëm është ai për ne”, vijoi holandezi

The post Koeman shpjegon arsyen pse e la Messin në bankë appeared first on FaktePlus.

LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Kushtrim Guraj

Zemra e Maradonës peshonte 2 herë më shumë se një zemër normale

Kushtrim Guraj

Zidane: Nuk jap dorëheqje

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net