Opoja.net

Konsullata e Kosovës në Gjenevë hap dyert për bashkatdhetarët

Rajoni
Konsullata e Kosovës në Gjenevë hap dyert për bashkatdhetarët

Konsullata e përgjithshme e Republikës së Kosovës në Gjenevë sot hap dyert për të gjithë bashkatdhetarët që dëshirojnë ta vizitojnë konsullatën.

Dyert e konsullatës hapën për nder të 11 vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës.

Bashkatdhetarët do të kenë mundësi të shkojnë në konsullatë nga ora 14:00.

Loading...

Mos i humb

Kushtetuesja pajtohet me dekretin e Thaçit

Opoja.net

Vendimi i Kushtetueses: Për dikë pakënaqësi, për të tjerët festë

Opoja.net

Jo, teknologjia 5G nuk e shkakton dhe as përhap COVID-19

Opoja.net

Dështimet e kaluara, si mësim për marrëveshjen finale Kosovë – Serbi

Opoja.net

Pandemia rrit shkallën e varfërisë në Kosovë

Opoja.net

“Diplomacia e maskave” e Kinës nuk po funksionon në Kosovë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net