Opoja.net

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, këto janë shifrat e fundit

Rajoni
Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, këto janë shifrat e fundit

7 viktima dhe 165 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut.

Gjatë 24 orëve të fundit prej 1454 testimeve të realizuara, 165 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, kurse janë regjistruar 128 pacientë të rikuperuar pas infektimit me koronavirusin e ri.

Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 7 persona të diagnostifikuar me Covid-19 në dhe në disa raste edhe me sëmundje tjera shoqëruese.

Në vendin tonë që nga fillimi i pandemisë 6787 persona janë diagnostifikuar me Covid-19, prej të cilëve 2876 janë shëruar kurse 328 persona kanë humbur betejën me koronavirusin e ri. Për momentin kemi 3583 raste aktive me Covid-19.

Loading...

Mos i humb

Pamje nga droni, ja çka i bëri qytetit të Bejrutit shpërthimi

Opoja.net

Urdhër-arresti ndaj Arifit ia komplikon punën Qeverisë Hoti

Opoja.net

Guvernatori i Bejrutit shpërthen në lot, e krahason situatën me Hiroshimën

Opoja.net

A do të jenë shqiptarët pjesë e Qeverisë serbe?

Opoja.net

Tragjedia në Beirut, shkon në 73 numri i të vdekurve

Opoja.net

Tërheqja e parave të Trustit dhe ndihma për bizneset, në pritje të një ligji të ri

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net