Opoja.net

Kosova e Shqipëria pa miqësore mbyllin vitin

Sport
Kosova e Shqipëria pa miqësore mbyllin vitin

Derisa një numër i madh i reprezentacioneve kanë aranzhuar miqësore pas dueleve kualifikuese për Botëroin Rusia 2018, Kosova e Shqipëria me humbjet e tyre përkatëse, nga Turqia dhe Izraeli, shkojnë në pushimin e gjatë, deri vitin tjetër.

Sot luan Polonia-Sllovenia, ndërsa nesër në program janë edhe mbi dhjetë ndeshje tjera ku takohen ekipet europiane mes vete. Prej rivalëve të grupit të Kosovës luajnë: Ukraina, Kroacia e Islanda. Ndërsa prej atyre të Shqipërisë luajnë: Italia e Spanja. /Opoja.net

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Kushtrim Guraj

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net