Opoja.net

“Kosova ka nevojë për përkrahje edhe në humbje, e jo veç në fitore”

Sport
“Kosova ka nevojë për përkrahje edhe në humbje, e jo veç në fitore”

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Lirim Kastrati, ka folur për Super Sport pas humbjes në ‘Fadil Vokrri’.

Kosova u mposhtë 0-1 në Fadil Vokrri nga Sllovenia në kuadër të Ligës së Kombeve.

“Jemi të zhgënjyer për këtë humbje, të gjithë jemi fajtor. Kur humbim, humbim bashkë, kur fitojmë, fitojmë së bashku, duhet ta harrojmë këtë dhe të ecim përpara”, u shpreh Lirim Kastrati.

“Kemi disa lojë që kemi luajt keq dhje kemi fituar me rezultat të mirë, tani po luajmë mirë dhe s’po mundemi me marr rezultate. Jemi në një fazë të keqe gjashtë humbje radhas. Mesazhi jem për ata që po na shënojnë mesazhe negative, duajeni kombëtaren edhe në momente të vështira e jo vec kur fitojmë”. /Front Online/

The post “Kosova ka nevojë për përkrahje edhe në humbje, e jo veç në fitore” appeared first on Front Online.

Zemra e Maradonës peshonte 2 herë më shumë se një zemër normale

Kushtrim Guraj

Zidane: Nuk jap dorëheqje

Kushtrim Guraj

Stadiumi i Napolit do ta mbajë emrin “Diego Armando Maradona” nga ndeshja e ardhshme e napolitanëve

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net