Opoja.net

Kosova përballë Sllovenisë në ndeshjen e Ligës së Kombeve

Sport
Kosova përballë Sllovenisë në ndeshjen e Ligës së Kombeve

Në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, Kosova është nikoqir i Sllovenisë në ndeshjen e tretë në kuadër të Grupit 3 të Ligës C në Ligën e Kombeve.

Të zgjedhurit e Bernard Challandes kanë arkëtuar vetëm një pikë nga dy ndeshjet e para, një barazim (ndaj Moldavisë) dhe një humbje ndaj Greqisë, prandaj objektivi është i qartë.

Ndërkohë, Sllovenia ka një barazim (ndaj Greqisë) dhe një fitore (ndaj Moldavisë) dhe me katër pikë qëndron në vend të dytë në grup.

Xhaka refuzon të largohet nga Arsenali

Kushtrim Guraj

Real Madridi publikon listën e lojtarëve ndaj Interit, tri mungesa të mëdha

Kushtrim Guraj

Trajneri shqiptar infektohet me COVID-19

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net