Opoja.net

Kosova pranohet në UEFA !

Kosova Lajme Sport
Kosova pranohet në UEFA !

Urime dhe gëzuar! Në Budapest të Hungarisë sapo votuan 28 anëtare të UEFA për anëtarësimin e Kosovës! Sot është një ditë historike për vendin tonë, për futbollin, për të rinjët dhe tifozët kosovarë. Urime populli im i dashur! Vazhdojmë me FIFA!

Vdekja e Maradonës, tri ditë zie në Argjentinë

Kushtrim Guraj

Ja kur pritet të bie borë në Kosovë

Opoja.net

Heshtje rreth varrezës së re masive në Serbi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net