Opoja.net

Kosovarët të shqetësuar edhe nga lakuriqi i natës, shihet edhe në këtë komunë të Kosovës

Kosova
Kosovarët të shqetësuar edhe nga lakuriqi i natës, shihet edhe në këtë komunë të Kosovës

Lakuriqi i natës një tjetër shqetësim për kosovarët, është parë edhe në një komunë të Kosovës.

Lakuriqi i natës përvec në Prishtinë, ditë më parë është parë edhe në Klinë.

Personi që dërgoi pamjet tregon se rasti ka ndodhur tri ditë më parë, pas mesante, ku thotë që janë shqetësuar.

Lakuriqi i natës, një gjitar fluturues është cilësuar nga specialistët si një nga më të rrezikshmit për shkak të kontaktit që ai ka me kafshët e tjera.

Ai është në gjendje që të transmetojë sëmundjet që merr nga kontakti me të gjithë kafshët e tjera.

Disa nga sëmundjet që mund të trasmetohen përmes lakuriqit të natës janë, virusi i tërbimit dhe virusi i etheve hemorragjike.

Loading...

Mos i humb

Gucati kërcënon Hotin: Ndërprej bisedimet me Serbinë, ose do të përballesh me protesta të përditëshme

Opoja.net

Patrullimi i xhandarëve serbë në Karaçevë, vjen reagimi nga Lutfi Haziri

Opoja.net

Puna në kohë pandemie, gastronomët bëjnë këtë veprim

Opoja.net

Shkaku i pandemisë, rreth 40 mijë kosovarë mbetën pa punë

Opoja.net

Javë e rëndë për vendin tonë, ja sa persona humbën jetën që nga e hëna si pasojë e koronavirusit

Opoja.net

Kjo është pasuria ‘marramendëse’ e Kryetarit të Prizrenit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net