Opoja.net

Kosovë U21 – Austri U21, publikohen formacionet zyrtare

Sport
Kosovë U21 – Austri U21, publikohen formacionet zyrtare

Janë bërë publike formacionet zyrtare për ndeshjen Kosovë U21 – Austri U21.

Shpresat e Kosovës i bëjnë nikoqirin sonte kombëtares së Austrisë U21, në Prishtinë.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Ndeshja mes Kosovës U21 dhe Austrisë U21 luhet në kuadër të kualifikueseve për Kampionat Evropian.

Bazuar nga përballja e parë, Austria shihet si favorite, por në ‘Fadil Vokrri’ gjërat mund të shkojnë ndryshe.

Ndeshja Kosovë U21 – Austri U21 fillon në ora 19:00. Më poshtë lajmi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net