Opoja.net

Krasniqi sot përballet me Boesel, ja ku mund ta ndiqni duelin

Sport
Krasniqi sot përballet me Boesel, ja ku mund ta ndiqni duelin

Robin Krasniqi sot do të ndeshet me Boesel.

Boksieri kosovar, Robin Haxhi Krasniqi, sonte do të përballet për herë të tretë për titullin e kampionit të botës.

Kësaj radhe ai do të ndeshet me gjermanin Dominic Boesel.

Kujtojmë se Boesel është kampion aktual i botës në WBA dhe IBO.

Sipas mediave në Gjermani, kjo ndeshje për Robinin nuk ka të bëjë vetëm më titullin e botës, por edhe me të ardhmen e tij si boksier.

Ndeshjen do të mund ta ndiqni në ART SPORT 1 duke filluar në orën 23:00.

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj

Lajm i papritur nga Argjentina, Maradona ka nënshkruar të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit

Kushtrim Guraj

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net