Opoja.net

Krejt çka bëri dhe çka nuk bëri Atifete Jajhaga si Presidente (Video)

Kosova
Krejt çka bëri dhe çka nuk bëri Atifete Jajhaga si Presidente (Video)

Presidentja Atifete Jahjaga sonte ka organizuar një pritje lamtumire me përfaqësues të komuniteteve të ndryshme në Kosovë, raporton KTV.

Ajo është presidente vetëm edhe nesër, derisa mandatin e dorëzon tek pasardhësi të enjten në Kuvendin e Kosovës.

Çka e karakterizoi presidenten për 5 vjet në krye të shtetit, për çka u shqua e për çka u kritikua gjatë kësaj kohe.

Ndiqeni videon me një profil të shkurtër të saj:

https://vimeo.com/161653102

Spitalet në Kosovë mbushen me pacientë, cilat janë përgatitjet nëse përkeqësohet situata?

Opoja.net

Pandemia mund të ndalet nëse të paktën 70 për qind e njerëzve i bartin maskat në publik

Opoja.net

FSK, institucioni më i besueshëm në vend

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net