Opoja.net

Kryeministri Hoti prezanton kabinetin e tij, ka disa fjalë për ta

Kosova
Kryeministri Hoti prezanton kabinetin e tij, ka disa fjalë për ta

Avdullah Hoti ka prezantuar kabinetin e tij.

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ia ka kushtuar një postim në Facebook stafit të tij.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Për të cilët thotë se i gjen në zyrë në mëngjes dhe i lë deri në mbrëmje.

Ai shton se është mirënjohës ndaj tyre për durimin që kanë karshi kërkesave të panumërta të tij.

Vazhdojnë gërmimet në varrezën masive të Kizhevakut

Opoja.net

Shpresa e bizneseve te Projektligji për rimëkëmbje ekonomike

Opoja.net

Kjo është gjendja aktuale në pikat kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net