Opoja.net

Kryevepër në futsall: Lojtarët e Barcelonës pësuan një gol, me topin që nuk preku tokën fare

Sport
Kryevepër në futsall: Lojtarët e Barcelonës pësuan një gol, me topin që nuk preku tokën fare

Disa qindra tifozë të futbollit të Cordobës panë një gol të shkëlqyeshëm nga Kazuya Shimizu kundër Barcelonës.

Shimizu goditi me mjeshtëri me një “goditje karate” në mënyrë që një pasim nga portieri me dorën e tij të kthehej në një gol kryevepër.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Topi përfundoi në rrjetë pa prekur tokën.

Cordoba fitoi këtë ndeshje me 3:1. Goli i Shimizu ishte për epërsinë 2-0 dhe mund ta shikoni në 1:15 në video.

The post Kryevepër në futsall: Lojtarët e Barcelonës pësuan një gol, me topin që nuk preku tokën fare appeared first on FaktePlus.

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Kushtrim Guraj

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net