Opoja.net

Kuizi i madh rreth Barcelonës: Testoni njohuritë tuaj për gjigantin spanjoll

Sport
Kuizi i madh rreth Barcelonës: Testoni njohuritë tuaj për gjigantin spanjoll

Jemi duke jetuar në kohë pandemie dhe futbolli është paralizuar tërësisht.

Kampionatet janë pezulluar deri në kalimin e pandemisë Covid-19, ndërsa adhuruesit e futbollit janë duke kaluar nëpër një kohë monotone.

Telegrafi mendon për argëtimin tuaj, duke sjellë 20 pyetje rreth gjigantit kaltunas, Barcelona.

Trajnerët më të suksesshëm, trofetë e fituar, pyetje rreth stadiumit Camp Nou, por edhe për lojtarët e ndryshëm mund t’i gjeni  në kuizin e mëposhtëm:

Loading...

Mos i humb

Crespo shpreson që Lautaro të qëndrojë te Interi

Kushtrim Guraj

Juventus pas Aouar

Kushtrim Guraj

Klopp iu thotë lojtarëve të veshin maska dhe doreza

Kushtrim Guraj

Rivalët madrilenë vihen pas Ajer

Kushtrim Guraj

Juventusi i gatshëm për ta shkëmbyer Bernardeschi-n me Jorginho-n

Kushtrim Guraj

Rikthehet futbolli në Kosovë: Gjysmëfinalja e Kupës Prishtina-Drenica

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net