Opoja.net

Kurti pret në zyrë ambasadorin amerikan Kosnett

Kosova

Kryeministri Albin Kurti ka pritur në takim Ambasadorin e SHBA-së në Kosovë, Philipp Kosnett, raporton Front Online.

Takimi mes tyre ka nisur në këto momente në objektin e Qeverisë së Kosovës./Front Online/

 

 

Loading...

Mos i humb

Mbi 500 padi penale për shkelësit e masave kundër koronavirusit

Opoja.net

Ndërprerjet e energjisë elektrike në kohë pandemie

Opoja.net

Izolimi shfaq tendencën e rritjes së dhunës në familje

Opoja.net

Kurti: Aleanca me SHBA-në është e thellë, zgjedhje pas pandemisë

Opoja.net

Shënohet Dita e Kushtetutës me shkelje kushtetuese

Opoja.net

Infektologu i QKUK’së: Mos na quani heronj, por respektoni këshillat e mjekëve dhe qëndroni në shtëpi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net