Opoja.net

Kush mund të kualifikohet pas xhiros së pestë?

Sport
Kush mund të kualifikohet pas xhiros së pestë?

Sonte dhe nesër zhvillohen ndeshjet e xhiros së pestë në grupet e Champions Leagues.

Disa skuadra veç e kanë siguruar kualifikimin, ndërsa disa të tjera mund ta arrijnë këtë gjë në këtë xhiro, për të qenë pastaj më të relaksuara në xhiron e fundit që zhvillohet në fillim të dhjetorit.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Kush mund ta sigurojë kualifikimin pas kësaj xhiroje?

– Nëse Barcelona fiton, e siguron kualifikimin pa marrë parasysh se çfarë ndodh në ndeshjen tjetër të grupit.

– Nëse Leicesteri fiton, e siguron kualifikimin pa marrë parasysh se çfarë ndodh në ndeshjen tjetër të grupit.

– Nëse Monaco fiton, e siguron kualifikimin pa marrë parasysh se çfarë ndodh në ndeshjen tjetër të grupit.

– Nëse Reali nuk humb, e siguron kualifikimin pa marrë parasysh se çfarë ndodh në ndeshjen tjetër të grupit.

– Nëse Sevilla nuk humb, e siguron kualifikimin pa marrë parasysh se çfarë ndodh në ndeshjen tjetër të grupit.

Ndeshjet që zhvillohen këtë xhiro janë:

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net