Opoja.net

Kush qëndroi prapa koreografisë madhështore të ndeshjes Kosovë – Mali i Zi?

Sport
Kush qëndroi prapa koreografisë madhështore të ndeshjes Kosovë – Mali i Zi?

Tifozët e Kosovës ‘Dardanët’ në ndeshjen me Malin e Zi, shpalosën një koreografi të mrekullueshme, ku shihej sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi si dhe mbishkrimi ‘BesaBesë’.

Emocioni që u transmetua gjatë shpalosjes së koreografisë ishte një moment për t’u mbajtur në mend.

Kjo koreografi u dizajnua nga Base Agency, që është një nga agjencitë më të mëdha të marketingut në Kosovë dhe e cila gjithmonë sjell projekte interesante për publikun.

Baneri i madh që u zbulua dje në fillim të ndeshjes ishte i përmasave të mëdha ku vetëm gjerësia e tij ishte 32 metra.

Ky ilustrim i përgatitur nga Base Agency është duke u pëlqyer jashtëzakonisht shumë edhe në rrjete sociale.

Loading...

Mos i humb

Kosova sot mëson fatin për finalen e madhe drejt kualifikimit në Euro 2020

Opoja.net

Grupi i mundshëm i Kosovës në rast se kualifikohet nga Liga e Kombeve

Opoja.net

Mërgim Vojvoda: Ne e duam me zemër Kosovën

Opoja.net

Anglia me ndryshime të mëdha, formacioni i mundshëm ndaj Kosovës

Opoja.net

Formacioni i mundshëm i Kosovës në duel me Anglinë, Challandes pritet të bëjë disa ndryshime

Opoja.net

Kosova pret Anglinë për ta përmbyllur një cikël fantastik të kualifikimeve për Evropian

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net