Opoja.net

Kuzhina e së ardhmes, gatuan vetë dhe ta bën biftekun si e dëshiron

Shëndeti
Kuzhina e së ardhmes, gatuan vetë dhe ta bën biftekun si e dëshiron

Dhjetëra risi janë prezantuar këtë vit në Panairin e Teknologjisë në Las Vegas, por më e veçanta mund të themi që është “Kuzhina inteligjente”

Të gjithë do të donin një kuzhinë të tillë në shtëpi, e pajisur me krahë robotikë që gatuajnë, frigorifer “të zgjuar” që planifikon ushqimet që do të hani, një robot barist që përgatit kafen perfekte dhe me termometër për mishin që bifteku juaj të jetë i pjekur sa duhet.

Loading...

Mos i humb

A duhet të mbajnë maskë ata që e kanë kaluar koronavirusin, ky është zbulimi i fundit

Kushtrim Guraj

Zbulohet koronavirusi në paketimin e produkteve të ngrira të detit

Kushtrim Guraj

Këto fjalë të reja që erdhën gjatë pandemisë do t’iu bëjnë të qeshni

Kushtrim Guraj

Pse disa njerës nuk besojnë në ekzistencën e Covid-19, ky është shpjegimi shkencor

Kushtrim Guraj

Vëmendje: Kjo është simptoma më e re e koronavirusit, po shfaqet te shumë pacientë

Kushtrim Guraj

Gjatë kohës së pandemisë, sa është e sigurt dalja në zyrë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net