Opoja.net

Ky do të jetë topi i ri me të cilin do të luhet në Premier League nga edicioni i ardhshëm

Sport
Ky do të jetë topi i ri me të cilin do të luhet në Premier League nga edicioni i ardhshëm

Topi i sezonit të ardhshëm të Premierligës do të jetë shumë ndryshe nga ai i sezoneve paraprak.
Nike ka bërë publike topin e ri të dizajnuar posaçërisht për ligën angleze.
Ai do të jetë i bardhë dhe vetëm shënjimet do të jenë me ngjyrë të zezë, shkruan four four two.

Loading...

Mos i humb

Po largohet nga Man City? Guardioola ia mbyll gojën të gjithëve

Fari Kolloni

Inter gjen zëvendësuesin e Skriniar

Fari Kolloni

Milan sfidon Arsenalin për këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Pandemia lë me pasoja Barcelonën, 100 milionë euro humbje

Fari Kolloni

Zyrtare, lojtari i Milanit transferohet në La Liga

Fari Kolloni

Po arrihet marrëveshja e shumëpritur, Juventus pranë nënshkrimit me yllin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net