Opoja.net
Meka Mish

Ky është i riu nga Lipjani që vd*iq në aksidentin e sotëm në Suharekë

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në fshatin Duhël të Suharekës. Si pasoj e këtij aksidneti kanë humbur jetën tre persona, raporton Gazeta NewBorn.

Mesin e tre të rinjeve që ndërruan jetë sot në ak,sidentin tragjik në Duhel është edhe i riu nga Lipjani, Leonard Ratkoceri, percjell Dardania Press.

Profili i Leonardit është mbushur me ngushëllime, e për familjarët, miqët dhe shoqërinë e tij po duket e pabesueshme kjo.

Fotografia e Leo Retkoceri

Mos i humb

Universiteti i Prizrenit bën thirrje që studentët të mos shqetësohen

Opoja.net

Zbulohet sa është vlera e pagave që marrin infermierët e Kosovës në Gjermani

Opoja.net

Mbyllet Universiteti i Prizrenit

Opoja.net

Lituania pro heqjes së vizave për Kosovën, Finlanda e rezervuar

Opoja.net

Mërgimtarët ia mësyjnë Kosovës, deri në 30 minuta pritje në Merdare

Opoja.net

Në Kosovë shënohet Dita e Popullsisë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net