Opoja.net
Meka Mish

Ky është i riu nga Lipjani që vd*iq në aksidentin e sotëm në Suharekë

Një aksident tragjik ka ndodhur sot në fshatin Duhël të Suharekës. Si pasoj e këtij aksidneti kanë humbur jetën tre persona, raporton Gazeta NewBorn.

Mesin e tre të rinjeve që ndërruan jetë sot në ak,sidentin tragjik në Duhel është edhe i riu nga Lipjani, Leonard Ratkoceri, percjell Dardania Press.

Profili i Leonardit është mbushur me ngushëllime, e për familjarët, miqët dhe shoqërinë e tij po duket e pabesueshme kjo.

Fotografia e Leo Retkoceri

Gjiganti

Mos i humb

Al Jazeera: Vuçiq po e përdor Kosovën si karrem për opozitën në Serbi

Opoja.net

Përkujtohen 27 të masakruarit e Lagjes së Trimave

Opoja.net

Fundjava në Kosovë me mot të ndryshueshëm

Opoja.net

Cakaj: Ibrahim Rugova, arkitekt politik i Kosovës

Opoja.net

Haradinaj takon Jahjagën, flasin për shënimin e 20-vjetorit të intervenimit të NATO-s në Kosovë

Opoja.net

Rritet bashkëpunimi mes Policisë së Kosovës dhe asaj gjermane

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net