Opoja.net

Ky është mesazhi i Kylian Mbappes për Real Madridin

Sport
Ky është mesazhi i Kylian Mbappes për Real Madridin

Është e shkruar që Mbappe dhe Real Madridi të përfundojnë së bashku.

Kylian Mbappe, sulmuesi i Paris Saint Germain, i ka dërguar një tjetër mesazh Real Madridit pas ndeshjes së mbrëmshme në Ligën e Kombeve mes Kroacisë dhe Francës.

“Respekt maksimal”, ka shkruar ai në Instagram teksa ka publikuar foto me Luka Modricin.

Mbappe është objektivi i Real Madridit që disa vite.

Dikur Maradona thoshte: Çfarë lojtari kemi humbur për shkak të kokainës!

Kushtrim Guraj

Ermal Bojaxhiu nga Plava, pjesë e Bundesligës gjermane

Fari Kolloni

Muriqi së paku dy javë jashtë fushës

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net