Opoja.net

Ky ishte momenti më i bukur në ndeshjen Kosovë – Greqi

Sport
Ky ishte momenti më i bukur në ndeshjen Kosovë – Greqi

Kishte një moment shumë të bukur në ndeshjen mes Kosovës dhe Greqisë.

Aro Muric ka shpëtuar në pjesën e parë Kosovën nga pësimi i një goli.

Herolind Shala shkaktoi penallti në minutën e 18-të dhe Basaketas morri përgjegjësinë për ta goditur atë.

Edhe pse ai e goditi mirë, Murici bëri një pritje për ta shpëtuar Kosovën nga pësimi i golit.

Përndryshe në pjesën e parë, Aro ishte padyshim njëri prej lojtarëve më të mirë në fushë.

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj

Lajm i papritur nga Argjentina, Maradona ka nënshkruar të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit

Kushtrim Guraj

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net