Opoja.net

Lajm i madh nga Arbër Zenelin

Sport
Lajm i madh nga Arbër Zenelin

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli, po vazhdon të rikuperohet pas lëndimit të rëndë të pësuar kundër Malit të Zi.

Arbër Zeneli ishte detyruar të largohej nga fusha në pjesën e parë të takimit kualifikues për Euro 2020 mes Malit të Zi dhe Kosovës, i cili u zhvillua në Podgoricë dhe përfundoi 1:1.

Anëtari i Reims është operuar rreth një muaj më parë, teksa tani ka filluar edhe të ecë.

Është babai i tij, Avni Zeneli, që nëpërmjet një video në Facebook, ka filmuar futbollistin duke ecur me ndihmën e patericave.

Loading...

Mos i humb

Messi për vdekjen e Bryant: S’kam fjalë, një gjeni i vërtetë na braktisi

Opoja.net

Amir Rrahmani i mrekullueshëm, tregon pse e bleu Napoli

Opoja.net

Vedat Muriqi vazhdon me formën e jashtëzakonshme, shënon në derbin e madh

Opoja.net

Muller shënon golin e 100-të në ‘Allianz Arena’

Opoja.net

Valencia e mundi Barcelonë pas 13 viteve, fërkon duart Real Madridi

Opoja.net

Mike Tyson rrëfehet për përleshjen e tij të vetme sa ishte në burg

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net