Opoja.net

Policia në Prizren, kontrollon nxënësit gjatë udhëtimit me autobusë

Kosova

Policia Rajonale në Prizren gjatë ditës së sotme ka realizuar një urdhër kontroll të nxënësve nëpër autobus, në disa lokacione në hyrje të qytetit të Prizrenit, me qëllim të parandalimit të dukurive negative.

Ky plan operativ ka për qëllim ofrimin e sigurisë për nxënësit e të gjitha niveleve, me qëllim të parandalimit të dukurive negative, thonë për TV Prizreni zyrtarë të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Prizren.

Policia do të vazhdojë bashkëpunim të ngushtë me autoritete edukativo-arsimore, si në nivel të drejtorive komunale të arsimit ashtu edhe të drejtorive të shkollave.tvprizreni.info

Loading...

Mos i humb

12 fëmijë të lindur në 2008-en, vit kur lindi Kosova, pjesëmarrës në Kuvendin e Kosovës

Opoja.net

Pas 35 vite punë në Zvicër, mërgimtari kthehet në vendlindje për të investuar (Video)

Opoja.net

Rrënqethëse, ish-ushtari tregon çka u kishte thënë Adem Jashari mëngjesin e 5 Marsit

Opoja.net

Prizren: Godet tri shtylla dhe rrokulliset, tre persona të lënduar në vetaksident

Opoja.net

“Leni UÇK-në rehat, ajo i takon vetëm popullit”

Opoja.net

Pacientët nuk e pëlqejnë ushqimin në QKUK

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net