Opoja.net

Laura Fazliu e shpartallon serben, fiton me ippon

Sport
Laura Fazliu e shpartallon serben, fiton me ippon

Laura Fazliu e ka nisur me këmbë të mbarë aventurën në Grand Slamin e Xhudos që po mbahet në Busapest të Hungarise.

Ajo arriti fitore me Ippon ndaj serbes Anja Obradoviq, në raundin e parë të kategorisë -63 kg në Grand Slamin e xhudos.

Akili vazhdon rrugën për medalje, ndalet Laura

The post Laura Fazliu e shpartallon serben, fiton me ippon appeared first on FaktePlus.

Pamje: Joyce e trondit Duboisin dhe e bën edhe një hap të madh drejt titullit të botës

Kushtrim Guraj

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net