Opoja.net

Lautaro jep sinjale për të ardhmen e tij

Sport
Lautaro jep sinjale për të ardhmen e tij

Lautaro u drejtohet tifozëve të Inter me një mesazh, pas fundit të sezonit.

Kampionati në Serie A ka përfunduar dhe Lautaro Martinez iu është drejtuar menjëherë tifozëve me një mesazh.

Sulmuesi argjentinas i Inter, Lautaro, i cili tash e një kohë është në qendër të vëmendjes me emrin e tij që lidhet me një kalim të mundshëm te Barcelona, ka falënderuar të gjithë për përkrahjen.

Ndonëse nuk është hera e parë që Lautaro iu shkruan tifozëve përmes rrjeteve sociale, rreshti i fundit në mesazhin e fundit nxit shumë reagime, pasi lidhet me të ardhmen e tij.

“Pasi Serie A përfundoi, dua të falënderoj shokët e skuadrës që dhanë gjithçka në çdo ndeshje, si dhe tifozët që na bashkuan ne”, ka thënë Lautaro.

“Ne do të vazhdojmë të bëjmë më të mirën për këtë skuadër. Forza Inter”, ka shtuar argjentinasi.

Fjalia e fundit sikur tregon se lojtari ka ndarë mendjen që të vazhdojë aventurën e tij me fanellën ‘Zikaltër’.

Haziri pas fitores së Dritës: E zDriti Maqedoninë e Veriut dhe Ballkanin

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi e quan historik kualifikimin e Dritës

Fari Kolloni

Drita mposht Sileksin, bën historinë në Europa Ligë

Fari Kolloni

Presidenti i Barcelonës numëron tashmë 20 mijë e 731 nënshkrime kundër tij

Fari Kolloni

FIFA e zbulon renditjen, kjo është pozita e re e Kosovës

Fari Kolloni

Formacioni ‘bombastik’ i Mourinhos me Balen

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net