Opoja.net

Leipzig planifikon ta zëvendësojë Wernerin me Rashicën

Sport
Leipzig planifikon ta zëvendësojë Wernerin me Rashicën

Skuadra gjermane RB Leipzig po planifikon ta përmbyllë nënshkrimin e sulmuesit kosovar Milot Rashica.
Menaxheri Julian Nagelsmann synon që ta përvetësojë 23 vjeçarin pasi Timo Werner ta ketë përfunduar transferimin e tij në Chelsea këtë verë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.
Rashica ka shënuar 10 gola dhe ka asistuar në 29 paraqitje gjatë këtij sezoni në Werder Bremen.

klankosova.tv

Loading...

Mos i humb

Manchester United dhe Manchester City në garë të madhe për dy super-lojtarët e Seria A

Fari Kolloni

Milan nuk heq dorë, po synon transferimin e mbrojtësit 60 milionësh

Fari Kolloni

Man Utd blindon këtë lojtar

Fari Kolloni

Pas humbjes nga Bologna, Conte kaloi një orë në zhveshtore me lojtarët e Interit

Fari Kolloni

Napoli e mposht Romën, shpreson në një vend në Ligën e Kampionëve

Fari Kolloni

Shkëlqen Messi, Barcelona mposht bindshëm Villarrealin

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net