Opoja.net

Lëndohet Edon Zhegrova, rrezikon edhe ndeshjen me Maqedoninë

Sport

Edon Zhagrova nuk do të jetë në gjendje ta ndihmojë sonte Baselin në Europa League kundër Apoelit.

Lajmi është bërë i ditur nga klubi në llogarinë zyrtare në ‘Twitter’.

Basel ka njoftuar se Zhegrova ka dëmtuar muskujt e kofshës së majtë dhe pritet të jetë jashtë të paktën disa javë.

Madje raportohet se lëndimi që ka pësuar Zhegrova, mund ta lërë jashtë edhe për sfidat e marsit që Kosova do t’i zhvillojë fillimisht me Maqedoninë dhe në rast fitores, më pas me Bjellorusisë ose Gjeorgjinë, raporton Gazeta Express.

Loading...

Mos i humb

Arsenal dhe Man Utd në ‘luftë’ për yllin e Bayern Munich

Kushtrim Guraj

Milani pritet t’i mposht ekipet e mëdha për transferimin e ‘Pirlos’ së ri

Kushtrim Guraj

Ky është zëvendësuesi ideal i Messit te Barcelona

Kushtrim Guraj

Interi mund të nënshkruajë me Messin

Kushtrim Guraj

Pogba, plani A i Real Madridit, e Camvinga plani B

Kushtrim Guraj

AC Milan po e transferon 50 milionshin italian

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net