Opoja.net

Lëndohet Labinot Kabashi

Sport
Lëndohet Labinot Kabashi

Futbollisti i ekipit të të rinjve të Barcelonës, Labinot Kabashi, i cili ishte grumbulluar me përfaqësuesen e Kosovës për ndeshjet e tetorit ndaj Kroacisë dhe Ukrainës, pritet të mbetet për një kohë larg fushave të blerta.

Talenti 17 vjeçar sot ka pësuar një lëndim, i cili nga përshtypjet e para duket të jetë mjaft serioz. Megjithatë, niveli i saktë i seriozitet të lëndimit pritet të bëhet i ditur pas testeve mjekësore.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Superliga e Kosovës vazhdon sot me ndeshjet Trepça’89 – Gjilani dhe Arbëria – Drenica

Kushtrim Guraj

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net