Opoja.net

Lëndohet Meha, mund të mungojë deri në 8 javë

Sport
Lëndohet Meha, mund të mungojë deri në 8 javë

Mesfushori i Konyasporit dhe i përfaqësueses së Kosovës, Alban Meha, mund të mungojë deri në 8 javë.

Futbollisti ka pësuar tërheqje muskulore, ndërsa pas testeve mjekësore, është bërë e ditur nga mjekët e skuadrës se duhet kohë prej 6 deri në 8 javë për rikthimin e tij në fushat e blerta.

Meha ishte lënduar në minutat e fundit të ndeshjes ndërmjet Konyasporit dhe Kayserisporit.

Pamje: Joyce e trondit Duboisin dhe e bën edhe një hap të madh drejt titullit të botës

Kushtrim Guraj

U zhvillua ndeshja revyale për nder të 28 Nëntorit ndërmjet Veteranëve të futbollit dhe FSK-së

Opoja.net

Urimi i kapiteni legjendar për 28 Nëntor

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net