Opoja.net

Lëndohet në vendin e punës një person në Prizren

Kosova
Lëndohet në vendin e punës një person në Prizren

Një person në Prizren ka marrë lëndime të rënda trupore pasi është rrëzuar nga shkallët e katit përdhese të një shtëpie gjatë kohës sa ishte duke punuar.

Viktima është duke marrë tretman mjekësor, me urdhër të prokurorit është iniciuar lënda e rastit e cila do të hetohet.

“Raportohet se viktima mashkull K/Shqiptar ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi ishte rrëzuar nga shkallët e katit përdhese të një shtëpie derisa kishte qenë duke punuar. Viktima është duke marrë tretman mjekësor, me urdhër të prokurorit është iniciuar lënda e rastit e cila do të hetohet”. /Lajmi.net/

Loading...

Mos i humb

Autorit të Deklaratës së Pavarësisë s’iu pagua mundi kurrë!

Opoja.net

12 fëmijë të lindur në 2008-en, vit kur lindi Kosova, pjesëmarrës në Kuvendin e Kosovës

Opoja.net

Pas 35 vite punë në Zvicër, mërgimtari kthehet në vendlindje për të investuar (Video)

Opoja.net

Rrënqethëse, ish-ushtari tregon çka u kishte thënë Adem Jashari mëngjesin e 5 Marsit

Opoja.net

Prizren: Godet tri shtylla dhe rrokulliset, tre persona të lënduar në vetaksident

Opoja.net

“Leni UÇK-në rehat, ajo i takon vetëm popullit”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net