Opoja.net

Lëndohet rëndë një punëtor në vendin e tij të punës në Prizren

Kosova
Lëndohet rëndë një punëtor në vendin e tij të punës në Prizren

Një person është lënduar në vendin e tij të punës, dhe i njëjti është dërguar për trajtim në QKUK.

Rasti ka ndodhur në zonën industriale Shirokë në Prizren.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

“Raportohet se viktima m/k derisa ishte në vendin e punës ka pësuar lëndim të rëndë trupor dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Njësiti policor është duke hetuar rastin, por ende nuk dihet si ka ardhur deri tek lëndimi, pasi viktima nuk është në gjendje për të dhënë deklaratë”, thuhet në raportin e policisë.

Rrëfimi i ish ushtares së UÇK-së nga Lezi i Prizrenit, Gjylsere Berisha

Opoja.net

Ministria e Financave ekzekuton pagesa masive për rimëkëmbjen ekonomike

Kushtrim Guraj

Shteti furnizohet me material për letërnjoftim e pasaporta

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net