Opoja.net

Liga e Kampionëve: Sonte zhvillohen dy super derbi

Sport

Për ditën e sotme, janë në orar dy ndeshjeve.

Në ‘Santiago Bernabeu’, Real Madrid takohet me Manchester Cityn, me Zinedine Zidanen që do të sfidohet nga Pep Guardiola.

Ndeshja tjetër që zhvillohet sonte, është ajo mes Lyon dhe Juventusit në Francë.

Të dy ndeshjet fillojnë nga ora 21:00.

Loading...

Mos i humb

Arsenal dhe Man Utd në ‘luftë’ për yllin e Bayern Munich

Kushtrim Guraj

Milani pritet t’i mposht ekipet e mëdha për transferimin e ‘Pirlos’ së ri

Kushtrim Guraj

Ky është zëvendësuesi ideal i Messit te Barcelona

Kushtrim Guraj

Interi mund të nënshkruajë me Messin

Kushtrim Guraj

Pogba, plani A i Real Madridit, e Camvinga plani B

Kushtrim Guraj

AC Milan po e transferon 50 milionshin italian

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net